“Kapriisid: Eelvõim” on lavastatud näitus, mis loob galeriiruumi keskkonna, mis esindab teatri atmosfääri sellisena, nagu meile meeldib seda kogeda. Teatris funktsionaalset, nagu valguspark või publiku toolid, kujutame skulpturaalsena. Kogu lava-tehniline arsenal ja etendust loovad komponendid on esile toodud, liigne inimlähedus tahaplaanile jäetud. Ja ometi ei ole me suutnud loobuda puhvetist… Kapriisid on jätkuv projekt, mis on sümbioos etenduskunstide- ja näitusekultuuri praktikatest. Saaga kolmanda peatüki fookuses on ootus, hämarus, vaikus ja kuuluvus.

Henri Hütt on (etendus)kunstnik, kes väärtustab loomingulisi hübriidvorme, kuhu kuuluvad nii tehnoloogilise dominandiga etenduskunsti vormid, helietendused, lavastatud näituse kontseptsiooni arendamine ning koostööd erinevate valdkondade kunstnikega. On rühmituse MIMproject liige ning Baltikumi ja Skandinaavia kunstiülikoolide võrgustiku DAMA koordinaator.

Mihkel Ilus on visuaalkunstnik, kelle põhifookus on maali laiendatud väljal. See tähendab, et Ilus sageli töötab suuremõõtmelise installatsiooniga, milles maaliline lähenemine omab keskset rolli. Ilusa praktika oluline osa on ka kaasaegse näitusekultuuri ja etenduskunsti põimumine. Viimasel ajal tegeleb peamiselt objektse kunsti erinevuste uurimisega black box ja white cube tingimustes.