FOMO — hirm jääda ilma. See on sotsiaalse ärevuse üks vormidest, mis avaldub pidevas muretsemises selle pärast, et millestki olulisest jäädakse ilma.

Inimkontakti puudumine. Näed kõike. Silmad on kinni. Näilisus. Eeldamine.

Fomo otsib vastust küsimustele - mida teeb ja tekitab FOMO inimese kehas ja mõistuses; kuidas ja kus see väljendub? Lavastus on uurimus, mille üheks eesmärgiks on vaadelda 24 tunni möödudes kahe etenduskorra erinevust, mida mõjutab unetus, informatsioon ja lisaülesanded.

“Pigem teistega koos sotsiaalmeedia-maailmas; kui üksinda pärismaailmas.”

Kaisa Kattai on noor tantsukunstnik ja tantsija, kes on õppinud moderntantsu Taanis, loomemajandust EBSis ja hetkel lõpetamas TLÜ koreograafia eriala. Kaisa on õpetaja mitmes Eesti tantsustuudios ning täiendab ennast erinevates töötubades siin ja välismaal. Alates 2018. aastast on Kaisa osa HTF’i meeskonnast. Sama suve lõpus tõi ta koju I koha BATTLEJÄMM 2018 experimental performance`i kategoorias. Lisaks on ta avaldanud mitmeid mõtteid tantsust Eesti maastikul; kureeris Sõltumatu Tantsu Lava selle hooaja esimest Greenfieldi ja on pidevalt tegevuses erinevate projektidega. 2017. aastal tõi Kaisa koostöös Keithy Kuuspuga välja esimese lavastuse “Palun”, mis küsitles ja uuris erinevaid tantsukunsti vorme. Sama etendust esitati ka Hiiumaa Tantsufestivalil ja 2019. aasta kevadel Leedu Muusika- ja Teatriakadeemia teatripäevade raames Vilniuses. 2018. sügisel pärjati tema kirjutatud tantsufilm (koostöös Keithy Kuuspu ja Samuel Koppeliga) Summer Media Studio (Leedus) parima filmi auhinnaga.

Tegemist on Kaisa Kattai koreograafia eriala BA diplomitööga. Lavastus kuulub KorFest 2019 programmi. Lavastuse parimaks mõistmiseks on soovitatav vaadata mõlemat etendust.