“Raska kõrgelt kõlava Eesti torupilli ja Svendseni madalalt müriseva kontrabassi vahel on kõlaline vastuolu, kuid ometi on tegu omavahel kooskõlas olevate interpreetidega ning see paneb koosluse tööle. [- - - ] Tegu on tugeva ja kindla eneseväljendusega andekate kunstnike poolt, kes mängivad näiliselt lihtsate ideedega, mis on teostatud tõelise täpsusega - tulemus on silmiavav.”
Stuart Bruce Chain D.L.K

Katariin Raska on multiinstrumentalist, kes liigub nii improvisatsioonilise kui ka pärimusmuusika maastikel. Ta on ka ansambel Culle eestvedaja.
Christian Meaas Svendsen on norra kontrabassimängija, kes tuntud koosseisudest Paal Nilssen-Love Large Unit, Mopti ja Duplex. Ta on ka oma ansambli Nakama juht ning plaadifirma Nakama Records algataja.

Raska ja Svendsen tunnevad teineteist juba aastaid. Nad tutvusid Norra Muusikaakadeemias õppides, kus alustasid 2012. aastal koostööd Katariini ansamblis ÄIO. Nende duoprojektist peegeldub pärimuslikkust, orgaanilisust, abstraktsust, ajatust, primitiivsust.

Improtest on kontserdisari, mis toob kuulajateni improvisatsioonilise muusika nähtusi meilt ja mujalt. Sarja kontserdid toimuvad alates 2005. aastast kord kuus.