"Talk to me" video on salvestatud Helsingis 2011. aastal ning vaatamiseks avalik kuni 26. märtsini.

“My mother, my father, my aunts, my four sisters – they are my family… My daughter? My daughter is not my family she is my daughter… I don’t know about my boyfriend. Boyfriends may come and go. There’s a bigger trust needed inside the family… My boyfriend is just my hobby…”

“Talk To Me” keerleb performatiivsusega seotud küsimuste ümber, võttes oma mängumaaks selle ebamäärase tsooni, mis eristab lavalolijat tema lavakarakterist. Põimides omavahel erinevaid isikliku taustaga argielulisi lugusid loob etendus maailma, milles hägustub etendaja suhe esitatud lugudesse. Üldiselt peetakse esitusi mängudeks, millel on kindlad koodid ning mis seisavad pealtnäha meie igapäevaelust lahus. Sageli mõtleme, et teatris veedetud aeg on otsekui viibimine järjekordses fiktiivses maailmas. Kui palju usume sellesse, mida laval näeme? Kes meiega kõneleb? Näidendi tegelane või isik, kes juhtub parajasti olema laval?

“Sõna muutmisest liigutuseks ning liigutuse muutumisest sõnaks saab unikaalne lõpptulemus. “Talk To Me” kulgeb loomulikus rütmis, moodustades triibulise lapiteki. Esinejad muutuvad isiksusteks, igaüks arendades oma rada. “Talk To Me” on ka väga meloodiline. Kui etendus lõpeb, pole publikule ehk päris selge, millega tegemist on – Teise inimesega? Maailmaga? Kunstiga? Kuid kahtlemata on see midagi innukat, õrna ja hoolivat.”
Maria Säkö, Helsingin Sanomat 21.08.2011