Vaata festivali siin: http://elektron.live/

15:00 Seminar "Where Have All The Magic Gone"
Seminar sellest, mis saab teatrist, kui teatrit pole

Rahvusvahelisel seminaril arutame ja fantaseerime kunstnike, kuraatorite, teoreetikute ja teiste loominguga tegelevate inimestega tunni aja jooksul, mis juhtus teatriga, kuhu ta kadus, mis saab edasi ja milliseid võimalusi praegune pretsedenditu olukord meile pakub.

Seminaril osalevad Kathrin Tiedemann (The Forum Freies Theatre kunstiline juht, Düsseldorf)), André Eiermann (Agderi Ülikool / teatriteaduste dotsent), Hedi-Liis Toome (teatriuurija ja õppejõud Tartu Ülikooli kultuuriuuringute instituudis), Mette Edvardsen (etenduskunstnik) ja Hendrik Kaljujärv (e⁻lektron). Modereerivad Annika Üprus ja Maarja Kalmre.

16:00 HIRROAKI UMEDA // nagu etendus //
Hiroaki Umeda elab ja töötab Tokios. Ta on multidistsiplinaarne kunstnik: koreograaf, tantsija, heli-, pildi- ja valguskujundaja. Tema tööd on nii minimalistlikud kui radikaalsed, õrnad ja vägivaldsed ning paljuski seotud tema kaasaegsete Jaapani juurtega. Tema stiil on paljuski mõjutatud kõrgtehnoloogilise visuaalse kunsti poolt. 2000. aastal asutas Hiroaki Umeda oma kompanii S20 ning on alates sellest tuuritanud nii teatri -kui ka kunstifestivalidel üle maailma.
http://hiroakiumeda.com/

17:00 MIKROBIOM PRCHESTRA // nagu kontsert //
Peaaegu elus muusikaline instrument, mille helimodulatsioonid põhinevad mikrobioomi kolooniate analüüsil.

Mikrobioomi Orkester on kunstiprojekt mille eesmärk on uurida suhteid inimese, masina ja mikroorganismide vahel ja seda läbi info helilise esitamise, visualiseerimise ja kollektiivse etendamise.
Ansambli, mida juhib Andrei Bundin, liikmed kasutavad kontserdi jooksul spetsiaalseid algoritme, mis on loodud mikrobioomi kolooniate tegevuse helindamiseks.

Andrei Bundin, PhD, (sündinud 1987) on helilooja ja meediakunstnik. Ta on tuntud läbi projektide nagu Smartphony, Concert for Smartphones, Virtual Sound Gallery, MIDI.Website, Sphere, Conundrum for Table and Electronics jne. Hetkel töötab ta Muusika-, teatri- ja koreograafiainstituudis Herzeni Ülikoolis ja New Media laboratooriumis Alexandrinkiy Teatri Uuel Laval. Ta on pälvinud auhinna parima muusika eest Eindhoveni Filmifestivalil, on 2018. aasta Sergei Kuryokhini Auhinna nominent ja Web Audio konverentsi komitee liige ja osaleja.
https://bundin.info