“100 Keyboards” (“100 mängusüntesaatorit”) on kohapeal toimuv muusikaline performatiivne installatsioon, mis hõlmab rohkem kui sadat mängusüntesaatorit. Mitmed sama sagedusega helilained levivad eri suundades, luues akustilise rõhu keerulise jaotuse.

Seeläbi tekib inferentsmuster, mida tuntakse kui muaree-efekti. Kohaspetsiifilise helikogemuse läbi kuuleme me kõlavärvide peeneid variatsioone ja resonantsi, mis erinevad, sõltudes meie asukohast ruumis.

Muutes kuulamise suunda või ruumis ringi liikudes avalduvad kuulajale rikkalikud kõlavärvid ja resonantsid, mis avalduvad helilainete tukslemises ning veidrates kordumistes, mille intervall võib olla koguni terve minut.

ASUNA on jaapani kunstnik, kes tegutseb aktiivselt avangardse ja eksperimentaalse muusika skeenel. Eksperimentaalse muusika ning installatsioonidega on ta tegelenud juba alates noorest east hilistel 90ndatel, misläbi on temast saanud eksperimentaal-ambientmuusika / drone’i / improvisatsiooni skeene pioneer Jaapanis, olles teinud koostööd mitmete Jaapani ja rahvusvaheliste elektroonilise muusika tegijatega. Nende muusikute hulka kuuluvad Jan Jelinek, minoru sato-m/s (ex.WrK), Pękala Kordylasińska Pękala ja paljud teised. Ühtlasi on ta välja andnud hulgaliselt albumeid Euroopa, Ameerika ja Jaapani plaadifirmade alt. Pärast ülesastumisi Kanuti Gildi SAALis jätkab ASUNA residentuuriga eˉlektronis.