Lavastuse autorid ja etendajad on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia lavastaja eriala viimase kursuse tudengid Alissija-Elisabet Jevtjukova, Anna Laura Alamets, Eliise Künnis ja Sebastian Talmar. Lavastuses võetakse luubi alla kunstnikuks kasvamise teekond. Uuritakse suhet publiku, ühiskonna, teatrimaastiku traditsioonidega. Tegemist on pooleteisttunnise performatiivse olemisega, kus lavastajad avavad oma filtri kaudu isiklikke küsimusi kasvamisest, otsimisest ja loomisest.

Alissija-Elisabet Jevtjukova:
Liigun sigikindlalt…. Mmm, pigem bipolaarselt selle poole, et teen mis tahan ja saan raha selle eest. Mulle meeldib mäng. Mulle meeldib koostöö. Mulle meeldib elu kummalisus. Tunda meeldib väga ja mõelda ja struktureerida ja lammutada ja nalja teha ka vahel.

  • Olen Rimini Protokolli assistent olnud.
  • Mulle öeldakse vähemalt umbes kord nädalas hea kompliment.
  • Mulle meeldib mu töö, isegi kui vahel olen halvas tujus.
    NB! Lillede asemel palun tuua midagi söödavat:)

Anna Laura Alamets:
Praegu saan öelda, et olen viimase kursuse lavastajatudeng. Juba nii kuu pärast olen aga diplomiga noorlavastaja. Teatris köidab mind enim rakendusteater ja dramaturgia. Olen kaasa löönud TARTU2024 “Läbi linna:Karlova” projektis ning osalenud Balti rakendusteatri kooli (BATS) suvekoolis. Dramaturgina aitasin Helen Rekkoril publikuni tuua Viljandi kultuuriakadeemia juubelilavastuse “KasvaMine”. Tunnen, et olen veidi teelahkemel, mida täpsemalt edasi uurida ja arendada, ent õnneks olen juba leidnud teekaaslased, kellega seda otsingut jätkata.

Eliise Künnis:
Hetkel olen kohas, kus lasen intuitsioonil end juhtida ja eks näis kuhu see mind viib. Lõpetan see kevad lavastuskorraldaja ja lavastaja eriala ning soovin otsimist ja avastamist jätkata mõlemas valdkonnas. Huvi äratab läbi kukkumised, komistamised, valepöörded, hirm ja jahmatused. Teater ei tohi igav olla ja võiks ju midagi õpetada ka. Päikest.

Sebastian Talmar:
Töötanud nii valguskunstniku, etendaja, tehnilise juhi, kui ka loovjuhina erinevates projektides. Pidanud üht Kelmikat kultuuriklubi, töötanud ja täiendanud end välismaal ja omandamas lavastaja kutset. Avatud, et vastu võtta üha uusi katsumusi ja töötada selle nimel, et luua üheskoos parim, mida antud aeg, ruum ja inimesed pakkuda võivad. Inimese nahas rebane. Romantik ja masohhist.