Tantsulavastus, mille on loonud neli Pärnu koreograafi ühendav kooslus 4kuudis. „Sisesosinad“ jutustab lugusid meie tänasest päevast, hetkedest, mida ilmselt on kogenud paljud. See on lugu situatsioonidest, mis suunavad meid tarbima ja soetama midagi, mida me tegelikult ei vaja; tehislikest olukordadest, mis muudavad meie mõtlemisvõimet; väljastpoolt tulevatest „sosinatest“, mis kontrollivad meie elu ilma, et seda tahaksime.
"Sinule saabuvad sosinad on välja valitud. Sina oled paigutatud teatud gruppi. On selgeks tehtud sinu huvid, sinu orientatsioonid. Ja sulle söödetakse (me teame, me elame ju praegu nendes sosinates) ainult seda informatsiooni, mis paistabki olevat ainuvõimalik informatsioon ja luuakse sosin et seda teist sosinat üldsegi pole olemas. Inimene tahab ju alati samastuda, ühineda või vastanduda millelegi ja siis ta vastavalt ka käitub.
Selle vastu aitab ainult haridus , kultuur ja mõistus ega siin teist teed ei ole."
(Lavastust tutvustava teksti inspiratsioon pärineb KUKU raadio 7.01.2018 Välismääraja saatest.)
Annika Viibus lõpetas 2009 aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala tantsuõpetaja kutse ja koreograafi lisakutsega. Peale ülikooli lõpetamist on ta igal aastal välja toonud 1-2 lavastust (pooled koostööprojektidena). Kõige eredamalt on tal endal meeles lavastused "Aatomiku juhtumused" (2012), "Idüll" (2013), "OmaOma" (2013) ja "Vabadus vabanduseks" (2015). Elab Pärnus, töötab Pärnumaal ja Läänemaal.
Karoline Suhhov lõpetas 2015. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala koreograafi ja tantsuõpetajana. Teda on loomingulisel teel mõjutanud ka põgus õppeaeg Concordia Ülikoolis. Karoline on tantsijana osalenud paljudes Pärnus välja toodud tantsulavastustes ning koreograafina on tema viimane töö “Suitsune Transs Tinapaberis”. Pärit Pärnust, elab ja töötab üle Eesti.
Kardo Ojassalu lõpetas 2010 aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala tantsuõpetaja kutse ja koreograafi lisakutsega. Lisaks omandas ta 2017 aastaks sepatöö eriala. Kardo on olnud koreograafiks näiteks järgmistele lavastustele: „Jane Eyre“ (Rakvere teater,2012), „Kangelapsed“ (Endla teater, 2015), „Et sa kaotaksid kõik“ (Endla teater,2016), „Säärane mulk“ (Endla teater, 2017). Elab Pärnus, Töötab (peamiselt) Pärnus.
Evelyn Piirak on lõpetanud tantsukunsti eriala TÜ VKA-s ja lisaks omandanud kosmeetiku eriala. Peale ülikooli on koreograafina välja toonud kaks tantsulavastust "Siselend Wiesbadeni"(2016) ja "Viipekeel kui tants"(2015) ,viimases tantsijateks kurdid ja vaegkuuljad. Lisaks on teinud koreograafia Ugala teatri lavastusele “Moraal”(2016) ja tema loodud tants “Päikesetervitus” oli XII noorte tantsupeo kavas (2017). Elab Pärnus, töötab Pärnumaal.
Argo Valsi oluliseim tõuge haridusteel on tema jaoks 2006. aastal õpingute alustamine Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias, kus avanes talle täiesti uus lahedate ja ootamatute keerutustega keskkond. Kontakti ja huvi tantsulavastustega tegelemiseks saigi alguse TÜ VKA-s, siis tekkiski tal soov oma helikeele sidumiseks teiste kunstivormidega. Tantsijatel oli mingi põnev ja teistmoodi hingamine, mistõttu osaleb Argo igal aastal keskmiselt kahe tantsulavastuse protsessis. Elab Tallinnas, töötab üle Eesti.
Rommi Ruttase kõige olulisem lüke haridusteel on arvatavasti see, kui 2011. aastal ei saanud ta TÜ VKA katsetel sisse...näitleja erialale. Rommi sõnul on nii, et õppides Viljandis valguskujundust, ongi su elu üks kokkupuude tantsulavastustega. Elab Viljandis , töötab üle Eesti.
Karin Sülluste lõpetas 1994 Tallinna Vanalinna õmbluskooli, kus ta omandas naiste ülerõivaste rätsepa eriala. Alates 2016 aasta kevadest on seotud oma rõivabrändi ILM by Karin loomisega.