Kaasaegsete etenduskunstide keskus Kanuti Gildi SAAL sai eelmisel hooajal 20 aastaseks. Kakskümmend aastat on üsna paras aeg, mis annab võimaluse korraks peatuda, vaadata tagasi, mõtestada praegust ja unistada tulevikust. Sellest 20 aastast on nüüd ilmumas raamat, mis tutvustab erinevate seotud isikute käidud ja käimisel olevaid teekondi, lisaks paar häält, kes üritab ennustada, mis tuleviku Kanuti Gildi SAALis võiks juhtuma hakata.

Raamatuesitlus toimub koostöös kultuurimustreid nihestava rühmikuga Reskript, kes on pakkunud välja selleks puhuks stsenaariumi, mis juhib tähelepanu raamatu enda performimis-võimetele. Peategelane on sel õhtul kahtlemata nimetatud teos ise. Rohkemal või veel rohkemalt määral seotud persoonid on kui protsesside käivitajad, rõhuasetuste tekitajad ning võimaluste välja-valgustajad. Tekst lehekülgedel laseb end ise lenneldes tunnistada.

Esitlusele pääseb COVID-19 vaktsineerimispassi või läbipõdemistõendi alusel. Üritus on kõigile avatud, kuid vajalik on eelnev registreerumine Fientas.