Etenduse “Life as we know it” (Elu, mida teame) lähtepunktiks oli kujutleda, kuhu suunda elu võiks liikuda või kuhu oleks soov eluga liikuda. Läbi liialdamise ja unistamise sai neist kujutletud suundadest etendus; “Life as we know it” on täiskasvanute omamoodi mäng kujutlusega.

Seda elu-üle-imestavat maailma etenduses juhivad koreografeeritud kehalised tegevused, sõnad ja helid. “Life as we know it” on spekulatiivne lavastus: kujutledes tulevikku, samal ajal seda etendades.

Kujutlemine tähendab loomist ja enda kujutlusvõime kasutamist, aga see tähistab ka ala, mille kaudu saame mõjutada muutusi.

Maija Hirvanen on koreograaf ja lavastuste looja. Tema teoseid on esitatud festivalidel Tanz im August/HAU, ImpulsTanz, SPRING Festival, Seoul Performing Arts Festival, Baltic Circle’il, Helsinki Festival ja Moving in November ning erinevates paikades nagu Sadler’s Wells’i Lilian Baylis Studio’s, Dansens Hus’is Stockholmis, Zodiak’is ja Kiasma’s Soomes.
www.hirvanen.net

Juha Valkeapää häälekunstnik ja lavastuste looja. Ta tegutseb nii üksi kui koostöös erinevate kunstnikega. Tema lavastusi ja installatsioone on esitatud sellistel festivalidel nagu Kunstenfestivaldesarts, Spielart, Theaterformen, Baltic Circle, Baltoscandal ja Homo Novus.
www.juhavalkeapaa.net