Oli tavaline hall pealelõuna, udu näis hakkavat pargis hajuma, kui lagedale ilmus ohtralt tänavarebaseid: “Nii romantiline, ma tulen,” ulgusid nad. Maagiline aeg lähenes peibutavalt. Midagi nende selja taga reetis seda. Oli võimalik minna üksnes edasi. Oma nõgusate selgadega, lagedal märkamatuna, meeldivalt lekkivad hinged segunemas. Nad sammusid kindlalt edasi. Ei mingit jooksmist. Mida suurem leke, seda kiirem samm. Jäädes püsima rahulikku voolu, seest välja ja nii edasi.

“mixed feelings” (“segased tunded”) on Adriano Wilfert Jensen’i loodud tantsuetendus, koostöös tantsijate Chloe Chignell’i, Bryana Fritz’i, Paolo Gile’, Simon Asencio’, Amanda Barrio Charmelo’, Alexandra Tveit’i ja Stefan Govaart’iga; Andrea Zavala Folache’ kujunduse ja Dean Blunt’i originaalmuusikaga. See on osa pikaajalisest tundepoliitika alasest uurimisprojektist “analysis”. "analysis” uurib subjekti ja tunnete vahelisi seoseid tantsu vormis, mis avaneb mitmesuguste projektide ja koostöödena. Selle lähtepunktiks on eeldus, et tunded on läbipaistmatud, vahendatud ja midagi, mida tehakse (kas teadlikult või mitte), mitte ei omata. Selles lavastuses keskendub Adriano janunemise individualistliku raamistatuse lammutamisele tantsimise ja vaatamise kontekstis. “mixed feelings” uurib kõige selle, mis seisab ‘meie’ kui indiviidide all, keskel ja kohal, segasust ja mitmetitõlgendatavust.

Palun tule, sest segaste tunnete tants ei juhtu ilma sinuta. See päriselt ka ei nõua sinult mitte midagi, aga sel on raskusi eristada end ja oma soove sinust. Tants ajab oma asju, aga need asjad on juba sinuga segamini. Näiliselt rahulikuna, kangekaelselt lahtiste otstega ja ilma ootuseta interaktsiooniks, loob “mixed feelings” olukorra, milles keegi enam ei tea, kus lõpeb tants ja kust algab vaatamine.

Adriano Wilfert Jensen töötab tantsu ja koreograafia vahenditega, eesmärgiga analüüsida ja luua tingimusi suhestatuseks. Tema praktika ilmneb tegemise, etendamise, kirjutamise, kureerimise, esitlemise vormis ja nii teistele kunstnikele koreograafia, tantsu loomise kujul kui ka muude tegevuste nagu kokteilibaaride, väljaannete, uurimisprojektide, õpetamise jne kaudu.

Alates 2014. aastas juhivad nad koostöös Simon Asencio’ga Galerie’d – immateriaalset galeriid immateriaalsetele kunstiteostele. Ja ta tantsib dinosaurustele koos Emma Daniel’iga teoses “Spending Time With Dinosaurs”. Koos Linda Blomqvist’i, Anna Gaïotti’ ja Emma Daniel’iga organiseeris ta festivali Indigo Dance Festival ning Performing Arts Forum’i ajakirja ja mõttekodasid.