!!TÄHELEPANU TEGEMIST ON KONTSERDIGA!! KAEBUSTE KORRAL EI JUHTU VÄGA MIDAGI!! ALLA 12 AASTASED LUBAME SAALI AINULT VANEMA JÄRELVALVE ALL!!

  1. juuni kell 22.00 esineb Kanuti Gildi suures saalis Eesti kohalik bänd “Viin ja Reliikvia”, kelle auhinnariiul on täidetud tulevikus. Seal on palju mainekaid auhindu. Ajakirjad Aplaus, Muusika ja Bachtrack ei tea neist veel midagi. Kevadel saab kuulata ka bändi esimest albumit, mis samuti on juba oma tulevikuriiuli täitnud nii suuremate kui ka väiksemate auhindadega.
    Bänd sündis 25. oktoober 2021 aastal ning seda on tähistatud igaprooviti. Bändil on olnud kiire ja palju läbikukkumisi, kuid samal ajal on saatnud edu ja rõõm, nüüd on aeg seda teistegagi jagada.

Liikmeteks on Annabel Tanila (vokaal), Marvin Mitt & Indrek Mällo (bass), Martti Muda (trummid) ja Joonatan Kivi (dj?).
Laval on abiks veel: Mari Vijard (operator), Tindur Leškin kaaslasega (videokunstnikud), Kärt Kokkota, Elina Soosaar (abilised)

“Pidu on igas eluetapis vägagi oluline suhtlusvorm”

Laval ka palju külalisi, kohal ka ERR.

Annabel Tanila on Saaremaalt pärit alustav tantsukunstnik. Alustav, kuid see pole tema esimene rodeo.
Näiteks on ta osalenud järgnevates projektides: Erik Alalooga “Spiraalmüsteerium”, Johanna Anett Toomeli “A Place Called Unknown” ja juhtinud TÜ VKA personaalseid lõpuaktusi. Etenduskunstide valdkonna kõrval on ta läbi viinud Viewpoints meetodil põhinevaid töötube, olnud õhtujuht, kirjutanud artikleid ja teinud modellitööd. Seni kõige pikema staažiga projekt on olnud UNHOLY TRINITY, seda koos Kärt Koppel ja Daniela Privisega.
Annabel on noor kunstnik, kes aktiivselt tegeleb kunstniku ego surma küsimusega. Ta uurib seda improvisatsiooni ja juhuslikkuse kaudu. Tema loomingut iseloomustab julge po***ism.