Kontakt

Pikk 20, 10133

Tallinn, Estonia

tel: +372 64 64 704

saal@saal.ee

Kaie Küünal

Projektijuht

kyynal@saal.ee

5347 8523

Priit Raud

Kunstiline juht

priit@saal.ee

+372 50 10 419

Henry Kasch

Tehnik

henry@saal.ee

+372 55 658 251

Eneli Järs

Projektijuht

eneli@saal.ee

+372 50 69 655

Maarja Kalmre

Projektijuht

maarja@saal.ee

+372 55 647 931

Siim Tõniste

Projektijuht

siim@saal.ee

+37255618271

Heneliis Notton

Majadramaturg

heneliis@saal.ee

+372 58 353 628

Kristiina Tang

Tehnik

tang@saal.ee

+372 53 963 927

Annika Üprus

SAAL Biennaali kunstiline juht

annika@saal.ee

+372 51 75 775

Kanuti Gildi SAALi loomenõukogu

Eero Epner, Marten Esko, Jaan Evart, Eneli Järs, Maarja Kalmre, Kaie Küünal, Kaie Olmre, Sille Pihlak, Priit Raud, Annika Üprus

Kanuti Gildi SAALi 20 juubeliraamat

Eelmisel hooajal 20. sünnipäeva tähistanud Kanuti Gildi SAAL andis sel puhul välja raamatu «20 aastat festivali», mis mõtestab ühe etendusasutuse loomise, institutsiooniks saamise ja erinevate seda saatvate ning kulgevate nüansside lugu. Raamatu sündi on panustanud suur hulk kultuuri- ja etenduskunstimaailma teoreetikuid ja praktikuid, Kanuti Gildi SAALi praeguseid ja endiseid töötajaid ning vabatahtlikke. Raamatu ülesehitus on inspireeritud vanalinnas asuva eripalgelise ajalooga gildihoone ruumidest, mida ilmestavad ka Alan Proosa tehtud fotod praegusest interjöörist. Koostajad on Maarja Kalmre ja Hedi-Liis Toome.

Raamatut saab soetada 20 euro eest Kanuti Gildi SAAList, kirjutades maarja@saal.ee või tellida otse Rahva Raamatust või Apollost


RAAMATU kaas copy_350x350.jpg

Koroona meelespea

Kanuti Gildi SAALi jaoks on meie vaatajate, kunstnike ja meeskonna liikmete tervis, ohutus ja heaolu tähtis ja prioriteetne. Selle nimel oleme panustanud ning panustame ka tulevikus, jälgides muutuvaid piiranguid, ettekirjutisi ja tervet mõistust. Allpool mõned tegevused mida teiega koos tehes muudame külaskäigu teatrisse ohutumaks:

  • Kui oled haigestunud või tunned end halvasti, palun jää koju. Pileti vahetamiseks või tagasiostuks haigestumise korral võta palun meiega ühendust telefoni teel või e-posti vahendusel esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui kaks tundi enne etenduse algust.
  • Kõik meie publikuala kontaktpinnad on töödeldud Fotonit automaatselt desinfitseeriva pinnakattega.
  • Publikualale oleme paigutanud käte desinfitseerimisvahendid. Palun kasuta neid.
  • Uksel on saadaval ühekordsed maskid.
  • Palume teatrisse tulla aegsasti, et vältida tihedaid järjekordi. Uksed avame pool tundi enne etenduse algust.