Kujuta ette situatsiooni, kus leiad end taasühendatuna kõigega, mille oled varasemalt kõrvale heitnud, kustutanud või minema visanud. Asjad, mõtted ja suhted, millest olid end lahti lasknud või unustanud - siin nad nüüd on. Need asjad on sinu, sa hoolid neist. Sa lülitad sisse tagurpidikäigu, hindad ümber ja taaspühendud. Kõigil asjadel elus on mingi väärtus. Mis hetkest ei ole sinu prügi vaid sinu prügi? Tuleb meelde stseen Bunuel’i äraspidimaailma kujutavast filmist „The Phantom Of Liberty“, kus peoperemehed ja külalised situvad üheskoos ümber laua, aga söömisega tegelevad ihuüksi tualetis.
Oblivion on etendus kõigest, mida Sarah Vanhee oleks pidanud ühe aasta jooksul töö- ja elamise käigus minema viskama. Etendus on aeglaselt kulgev ood hästiununenud asjade ja tunnete taastulemisele.
Sarah Vanhee kunstiline tegevus on tihedalt seotud performance- ja visuaalkunsti ning kirjandusega. Oma töödes kasutab ta erinevaid formaate, sisu tihti spontaanselt kohapeal - vaatajate elutubades, vanglas, ärikohtumistel või pargis (taas)luues.
Vanhee värskemate projektide hulka kuuluvad „The C-Project, Turning Turning (the choreography of thoughts)“ (Frascati Producties & CAMPO), „Untitled, Lecture For Every One“ (CAMPO) ja „I screamed and I screamed and I screamed“ (Contour).
Vanhee on kunstiraamatu „Untranslatables - a guide to translingual dialogue” kaasautor ja “The Miraculous Life of Claire C and TT“ autor.
Lisaks eelnevale tegeleb autor coaching-nõustamise, õpetamise, intervjuude läbiviimise ning tekstide kirjutamisega. Tema töid on nomineeritud Ton Lutz prijs 2007 (äramärgitud töö) auhinnale ning Prix Jardin d’Europe (2010) ja VSCD Mimeprijs 2012 auhindadele. Vanhee ettevõtmised CAMPOs said alguse loeng-performance’iga „Me and My Stranger (2009)“. 2011. aastal jätkus koostöö kahe etenduskunstniku ning mitme filosoofia-, neuro-lingvistika-, psühhoanalüütika-, performance-teooria- ning matemaatikateadlasega etenduses „Turning Turning (a choreography of thoughts)“ (Frascati Productions and CAMPO).
Projekt „Untitled“ sai alguse 2012. aastal. Projekti käigus külastatakse inimeste kodusid ning vestlus areneb külastatavate kodudes leiduva kunsti teemadel. Koostöös kohalike kunstimajade ja eraisikutega on „Untitled“ aset leidnud mitmes eri linnas, teiste hulgas Leuvenis, Brüsselis, Frankfurdis ja Gentis. 2013 augustis lõi Vanhee koostöös Belgias asuva Mecheleni linna vangla vangidega installatsiooni „I screamed and I screamed and I screamed“. Projekti toetas Contour 2013.
2013. aasta kevadel tehti algust „Lecture For Every One“ loengutesarjaga, mille käigus korraldati etteteavitamata nn „loomingulisi sekkumisi“ kohtades, kus inimesed tavaliselt eraelulistel või tööalastel eesmärkidel kogunevad. Nii pangahoonetes, linnavalitsustes, jalgpallimeeskondadele kui mujal esitatud lühiloeng „Lecture For Every One“ keskendub kaasajaühiskonnale, kui ühiselt konstrueeritavale reaalsusele. 2014. aastal Augusti TantsuFestivalil oli Sarah Vanhee oma loeng-lavastusega "Lecture for Every One".