Ühel hommikul vaatad sa pilve ja näed mingit kuju. Sa taipad, et see kuju on sinus eneses, nii et sa kujundad selle põhjal arvamuse, et parem on saada sõpradeks. Järgmisel päeval näed sa veel kujusid, igal pool on kujud! Sa saad nende kõigiga sõbraks ja neist saavad sinu nähtamatud kambajõmmid. Nad suunavad sind ja ei võta kaua aega, kuni sa hakkad neile täielikult lootma. Sa ei suuda ilma nendeta enam elada.
Mõnel päeval aga on nad sinu vastu õelad, nad manipuleerivad, viivad sind eksiteele või lausa kummitavad sind. Neil päevil kahtlustad sa, et nad on topeltagendid. Ja sa hakkad kahtlema, kas nad on sinu nähtamatud sõbrad või on nad kellegi teise nähtamatud sõbrad.

feelings saab olema nii tants kui selle toimumispaik, kus tunded on ühtaegu nii läbipaistmatud kui plastilised, kus tunnete vormid ja vormi tunnetus kattuvad niimoodi, et jääb ebaselgeks, kas see, mida sa tunned tuleneb sinust või keskkonnast. feelings toimub keskkonnas, mille on loonud Simon Asencio ja Adriano Wilfert Jensen ning millele on originaalmuusika loonud Dean Blunt.

feelings on üks osa pikaajalisest uurimustööst analysis, mis tegeleb tunnete poliitikaga. analysis saab alguse tantsust ja võtab vormi erinevates formaatides, kontekstides ja koostöödes. analysis küsib küsimusi subjekti ja tunnete suhete kohta. Olgu tegemist subjekti endi tunnete või teiste tunnetega. analysis saab alguse eeldusest, et tunded on pigem läbipaistmatud kui läbipaistvad, pigem vahendatud kui vahetud ning tunded on eelkõige midagi, mida sa viid ellu, mitte midagi mida sa omad. Sellest lähtudes on aimatav ka selle edasine liikumissuund, kuidas kujutada mismoodi need väited võiks avalduda inimeste, tantsu ja maailma vahelistest suhetes ning väljaspool.
analysis algatas Adriano Wilfert Jensen 2017. aastal ja senini on olnud Karima El Amrani(FR), Chloe Chignell (AUS), Stefan Govaart (NL), Sandra Lolax (FI), Alexandra Tveit (NO), Marie Ursin(NO), Anne Juren(FR), Simon Asencio(FR), Dina El Kaisy(DE), Ana Vujanovic (SRB) and Dean Blunt(UK) osalised selle edasi arendamises.

Adriano Wilfert Jensen töötab tantsu ja koreograafiaga, analüüsides ja tekitades tingimusi suhete tekkimiseks. Tema praktika võtab vormi tegemise, esinemise, kureerimise, esitlemise ja koreograafia kaudu. Ta tegeleb koreograafiaga ja tantsib teiste töödes, aga tema praktika väljendub ka teistes olukordades – nagu näiteks kokteilipidudel, publikatsioonides, uurimustöödes, õpetamises, BBQ salongis jms.

Ta on eestvedajaks Galerie'le, mittemateriaalsete kunstiteoste mittemateriaalsele galeriile koos Simon Asencio'ga. Ja esineb dinosaurustele koos Emma Daniel'iga töös Spending Time With Dinosaurs. Ta on organiseerinud festivali Indigo Dance Festival #1-3 ja ajakirja Indigo Dance Magazine koos Linda Blomqvist'i, Anna Gaiotti' ja Emma Daniel'iga ning think-tanke Performing Arts Forumi raames.