Kapriisid on 24st pildist koosnev lavamaastik, mis rõhutab visuaalse info jagamatut mitmekülgsust. Erinevad žanrid moodustavad materjali, et rääkida meie visioonist ajas, milles elame. See on loo jutustamise viis, mille keskmes on võrrand: punk pluss kliinilisus. Liikumine isiklikust inimkaugeni ja vastupidi. Kapriisid on ambitsioonide ja komplekside mõõdutundetu visualiseerimine. Kapriisid on midagi, mida meie võime endale lubada. Art show grande.
 
Henri Hütt on loomekobras, kelle tegevuses domineerivad hübriidvormid tantsukunsti ja tehnoloogia süsteemides. 2010 aastal lõpetatud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakond on baas, kandmaks väljundeid koreograafi ja tantsijana. Senini silmapaistvam saavutus lokaalsel tantsumaastikul on etendus "The Reader", mis oli ka Augusti TantsuFestival 2010 kavas.

**Mihkel Ilus **on päikesekuninga inkarnatsioon, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli maalikunsti osakonna. Näitustel üles astunud peamiselt Tartus ja Tallinnas, eelnevalt tantsijana osalenud Henri Hüti ja Kati Juuriku tantsuetendustes.

**Kunstnikeduona on Henri Hütt ja Mihkel Ilus **tegutsenud aastast 2007. Lisaks halbadele elukommetele on neid sidunud kunstiprojektid eri riikides ning arusaam heast maitsest. Hetkel õpivad Hütt ja Ilus Eesti Kunstiakadeemia Vabade kunstide teaduskonna magistrantuuris.