"Kehade kirjutamine on praktika, millega alustasin 2022. aasta sügisel. Praktika uurib vaikust, intiimsust, mängu ja tõsidust, uusi ja vanu koosolemise ning kehale lähenemise viise. Praktika on ehitatud mustriliste viiside ümber- ja taasõppimisele ja ootustest loobumisele, lubades samaaegselt erinevaid avatuse ja ühenduse astmeid. Töötoas mängime, joonistame ja kirjutame kehale luulet. Me muutume, kirjutame ja oleme kirjutatud, loeme ja oleme loetud ning uurime liikuvat hingavat kehade raamatut."

Töötuba ei eelda varasemat kogemust tantsimine, kirjutamise ega joonistamisega ja on avatud kõigile, keda huvitab loominguline uurimine. Osalejatel palutakse kanda mugavaid riideid, mis võivad määrduda, ning olla valmis jalanõud jalast ära võtma. Registreeru siit!

Eline Selgis (1990) on vabakutseline tantsukunstnik. Lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia BA tantsukunstis (2016) ja Tartu Ülikooli MA teatriteaduse erialal (2018). Tema koreograafiline praktika põhineb kaasaegsel tantsul, improvisatsioonil ja mängul ning uurib keha, ruumi ja dramaturgia suhteid. Ta läheneb koreograafiale ja liikumisele kui mõistmisviisile. Ta usub maagiasse ja mõttetusse. Lisaks tantsimisele maalib ja kirjutab. Tema ja kaasautor Sofia Filippou lavastus “ABOUT US—kallistamise koreograafiad” pälvis 2023. aasta Eesti Teatri Auhindade tantsuauhinna.