HANDSHAKE on situatsioon, mis mängib. see on kokkusaamine, mis flirdib mõttega nagu oleksid publik ja etendajad juba ammused sõbrad ja tuttavad. see flirdib ideega nagu me kõik teaksime täpselt, miks me siin ruumis, sel õhtul oleme ja mida me siia tegema tulime, mida siin tegema hakkame.

see on kujund — käepigistus kui miski, mis juhtub alati kahe osapoole võrdse panuse tulemusel ning millele mõlemad tulevad poolele teele vastu või lähevad poolele teele järgi. ühtlasi on käepigistus ka kujundlik ideaal sellest, kuidas ma ühe kooskomponeeritud elulähedase teatri (ingl k co-composed life size theatre) toimimist näen.

Kadri Noormets on Eesti etenduskunstnik ja lavastaja, copywriter ja varikirjutaja. tema hiljutisemad lavastused on: “majandus/housing” Voronja Galeriis, “ümarlaud” ja “mobiilsed definitsioonid” Tartu Uues Teatris, “maandatud tõotus” Kanuti Gildi Saalis ja “tõotatud maa” Sõltumatu Tantsu Laval. läinud aasta suvel kureeris ta Voronja Galerii suvenäitust “IKOONILINE. eesmärk ja ettekääne”. hetkel on tal käsil doktorantuur EMTAs, lavakunsti erialal.

Residentuuri kohta rohkem siit