„Vaata taevasse ja märka igavikulist rütmi, kus kindlus südames kõlab võimsalt. Päike tõuseb alati oma teel, kuu valvab ka meie üle ning jumal on meie kõrval kui usud seda. Nii lihtne ja samas nii müstiline on elu, kus kõik on juba ette määratud, ent siiski igal hetkel avanevad uued võimalused. Astu kindlal sammul edasi, kallistades tõdede ilu ja ebakindluse võlu.” -AI

„Kindel kulg: ennustatavad sündmused“ süübib paika, mis saabub, kui ühest punktist minema hakata, teadmata, kus ja kui kaugel järgmine asub, aga olles kindel, et millalgi jõutakse pärale. Lavastus on justkui keerlev laadimisikoon arvutiekraanil, mis jääb otsingu ja vaste vahele. See on koht, kus pealtnäha midagi ei toimu, aga mille taustal on käimas nüansirohked protsessid.

Triin Kauber (2000) õpib Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala neljandal kursusel. Teda huvitab seisundilisus, kummaline atmosfäär, dramaatilisus läbi irooniavõtme, kehade kompositsioon ja etendaja tugev sisemaailm ning mõttetöö. Oma seminaritöös uuris ta võimatu kinokeha fenomeni, millega töötas edasi kompositsioonitöös „Fearfully disgusted“. Ta on osalenud erinevates projektides ka koreograafi ja etendajana, kõige suuremahulisem neist Helen Rekkori lavastatud Viljandi kultuuriakadeemia juubelilavastus „KasvaMine“ (2022) (koreograaf, etendaja).