Brenda kõnnib jääl. Brenda teeb seda 5 korda päevas, kokku 324859 korda. Pärast kilomeetreid vahtu jääl on ees beebivankrite parkimisplats. Tolmuimeja tiirleb ümber kärude, imeb tühjaks aju ja keha, ajades organid segamini. Käsi transformeerus kombitsaks, aju sai kinni vurrust, see tiris ta võõrkehale. Häälekurrust pikenes välja väät, Brenda pakkus istujaile lahtistit.

“Kliinik pärast paati” on performatiivne installatsioon, mida esitatakse sessiooni formaadis. Väljatõugatu ja vangistatud eksleja seavad üles kliiniku, kus peamotiivina tegeletakse häirete võimendamise ja aktsepteerimisega. Häireid töödeldakse kliinikus täiustatud fiktsioonini.
Sessioon sisaldab ebaharilikke fragmente väljatõugatu poolt sisse imetud mälestustest.

Tähelepanu!
Kliinik on avatud vaid aktiivsel ajal. Igal täistunnil toimub sessioon. Kõrvaltoimete esinemisel palun konsulteerida laborandiga.

Madlen Hirtentreu on vabakutseline kunstnik, kes tegeleb erinevate perspektiivide kaudu territoriaalse piiratuse ja sellest väljapääsemisega. Tihti leiutades selleks uusi manipulatsioonimeetodeid. Materjal omandab Madleni töödes tihti arhiveerija rolli. Osaleb mõõdukalt projektides ja näitustel Eestis ja väljaspool. Ta on tegev ka teistel väljadel, olgu selleks laborilaud, tehase masin või kontoritool.

Installatsiooni performatiivne osa algab igal täistunnil.
Palun registreeri end sobivale sessioonile: