1. novembril toimub SAAL baaris ühepäevane pop-up näitus koos avamis- ja sulgemispeoga.

Graafilise disaini tudengid Kertu Klementi ja Emma Reim on oma praktikas huvitatud ekraani-piiridest väljumisest. Neid vaimustab erinevate materjalide ilu ning nad on sellest ajendatuna loonud Kanuti Gildi SAALi baarialast väikese maagilise maailma.

“inspect @me” on Kertu Klementi ja Emma Reimi esimene avalik paarisnäitus, mis kutsub end lähemalt uurima ja imetlema. Seda ilu ei pruugi aga täiemahuliselt esmapilgul märgatagi. Mõned detailid ootavad, et neid üles otsitaks, et neile tähelepanu pöörataks...

Kertu Klementi (1999) on Tallinnas tegutsev kunstnik, kes õpib hetkel Eesti Kunstiakadeemias graafilise disaini erialal. Tema looming ei piirdu graafilise disainiga, vaid avaldub ka maalis, tänavakunstis, fotos ja skulptuuris. Klementi teosed väljendavad haavatavust, üksildust ja meeltesegadust ning uduste ja müstiliste maailmade kaudu asetab ta rasked emotsioonid ja ümbritseva ilu vastasseisu.

Emma reim (2001) on Tallinnas tegutsev graafiline disainer ning tudeng Eesti Kunstiakadeemias. Tema loomepraktikad haaravad lisaks graafilisele disainile elemente nii metallikunstist kui segameediumist. Reimi tööd ületavad graafilisele disainile omase digitaalse piiri ning astuvad materiaalselt tehnilisele tasandile. Tööde olulisimaks osaks peab ta protsessi ja eksperimentatsiooni, mille käigus uued võimalused ja mõttekäigud sündida saavad.