Oli tavaline hall pealelõuna, udu näis hakkavat pargis hajuma, kui lagedale ilmus ohtralt tänavarebaseid: “Nii romantiline, ma tulen,” ulgusid nad. Maagiline aeg lähenes peibutavalt. Midagi nende selja taga reetis seda. Oli võimalik minna üksnes edasi. Oma nõgusate selgadega, lagedal märkamatuna, meeldivalt lekkivad hinged segunemas. Nad sammusid kindlalt edasi. Ei mingit jooksmist. Mida suurem leke, seda kiirem samm. Jäädes püsima rahulikku voolu, seest välja ja nii edasi.

Selle residentuuri käigus tegeleb Adriano Wilfert Jensen tantsuetendusega „mixed feelings“. See on osa pikaajalisest tundepoliitika alasest uurimisprojektist “analysis”. "analysis” uurib subjekti ja tunnete vahelisi seoseid tantsu vormis, mis avaneb mitmesuguste projektide ja koostöödena. Selle lähtepunktiks on eeldus, et tunded on läbipaistmatud, vahendatud ja midagi, mida tehakse (kas teadlikult või mitte), mitte ei omata. Selles lavastuses keskendub Adriano suurema kunstniuke meeskonnaga janunemise individualistliku raamistatuse lammutamisele tantsimise ja vaatamise kontekstis. “mixed feelings” uurib kõige selle, mis seisab ‘meie’ kui indiviidide all, keskel ja kohal, segasust ja mitmetitõlgendatavust. „mixed feelings“ tantsud kasvavad välja koostöös kunstnikega - Chloe Chignell, Bryana Fritz, Paolo Gile, Simon Asencio, Amanda Barrio Charmelo, Alexandra Tveit ja Stefan Govaart. Helitaust sünnib koostöös Dean Blunt’iga ja stiili koreografeerib Alissa Šnaider.

Adriano Wilfert Jensen töötab tantsu ja koreograafia vahenditega, eesmärgiga analüüsida ja luua tingimusi suhestatuseks. Tema praktika ilmneb tegemise, etendamise, kirjutamise, kureerimise, esitlemise vormis ja nii teistele kunstnikele koreograafia, tantsu loomise kujul kui ka muude tegevuste nagu kokteilibaaride, väljaannete, uurimisprojektide, õpetamise jne kaudu. Alates 2014. aastas juhivad nad koostöös Simon Asencio’ga Galerie’d – immateriaalset galeriid immateriaalsetele kunstiteostele. Ja ta tantsib dinosaurustele koos Emma Daniel’iga teoses “Spending Time With Dinosaurs”. Koos Linda Blomqvist’i, Anna Gaïotti’ ja Emma Daniel’iga organiseeris ta festivali Indigo Dance Festival ning Performing Arts Forum’i ajakirja ja mõttekodasid.